Galime didžiuotis savo veislyno šunų pasirodymu specializuotose ir tarptautinėse parodose


Gegužės 26 – 28 dienomis Molėtų rajone, Radžiūnų aerodrome, buvo surengtos Lietuvos kinologų draugijos specializuotos ir tarptautinės šunų parodos. Galima pasidžiaugti, kad parodose kas dieną varžėsi 2 162 šunys, 253 veislių atstovai. Dvidešimt šešiuose ringuose teisėjavo tarptautinių šunų teisėjų komanda iš Japonijos, Kanados, Švedijos, Prancūzijos, Makedonijos, Čekijos, Rusijos ir kitų šalių.

Gegužės 26 dieną (penktadienį) vyko specializuota šunų paroda, kurioje buvo puiki proga pamatyti daugybę šunų veislės atstovų viename renginyje, pabendrauti su šunų specialistais. Gegužės 27 dieną (šeštadienį), šunys varžėsi dėl “2017 Baltijos nugalėtojas” (Baltic winner) vardo, o 28 dieną – dėl “Molėtų mero taurės”. Tarptautinė šunų paroda „Baltijos nugalėtojas“ kasmet organizuojama vis kitoje Baltijos regiono šalyje, taigi šiemet atėjo ir Lietuvos eilė.

Daugiausiai iš Tauro Kennel veislyno dalyvavusių šunelių apdovanojimų pelnė Pomeranijos špicų veislės keturkojai. Šeštadienį po pietų vykusiuose Gražiausio šuns rinkimuose geriausiai įvertintas buvo Tauro Gilė, kuris užėmė I – ąją vietą (BIS - 1). Be to, Tauro Gilė pelnė Lietuvos čempiono vardą. Taip pat, džiaugiamės debiutavusia Pomeranijos špicuke Tauro Katalonia, kuri gavo Best Baby Baby Bob apdovanojimą.

Garbanotieji bišonai, taip pat, neliko neįvertinti ir pasiekė nemažai laimėjimų. Tauro Sakko jau ne pirmą kartą pelnė gražiausio šunelio apdovanojimą ir užėmė III – ąją vietą (BIS – 3), o Tauro Misoko pelnė J Cac, Junior Bob veislės nugalėtojo vardą.

Maltos bišonai, taip pat, neliko nepastebėti. Tauro Prabanga pelnė j cac junior BOB, o šunelis Art of Life Tauro Thender gavo kandidato į šalies grožio čempionus titulą ir tapo savo veislės nugalėtoju.

_______________________________________________________________________________

Džiaugiamės komandos atsidavimu ir mūsų keturkojų puikiu pasirodymu, tad su malonumu didžiuodamiesi pristatome rezultatus ir trumpą parodos apžvalgą:

Garbanotieji bišonai:

Tauro Sakko - BISS PUPPY 3

Tauro Milano- Cac, Cacib Bob

Tauro Misoko- J Cac, Junior Bob

Tauro Fėja- Cac- finished Lithuania Champion

Tauro Phanteon Baby Bob-baby Bis-3

Pomeranijos špicai:

Grand Iz Ruzy H-Chefu for Tauro - BOS PUPPY

Tauro Gilė - exc. 1, CAC (Specialities shows), exc. 1, CAC (Baltic winner) JH BIG 2, JH BIG 1 and BIS 1

Thai Silk Power of Love from Tauro- junior Cac, junior Bos breeder

Tauro Pampadur Cac, Club winner and Bos

Tauro Katalonia - Best Baby Baby Bob

Grand iz Ruzy H Chefu for Tauro- Best Puppy puppy Bos breeder

Maltos bišonai:

Art of Life Tauro Thender- Cac, Cacib Bob

Tauro Prabanga- j cac junior BOB

Komentarai

Mūsų mėgstamiausias šunų maistas - Nature's protection