Šiųmetėje parodoje „Eurazija“ – liaupsės „Tauro Kennel“ atstovams


2017 metų kovo 17-19 dienomis Maskvos apskrityje esančiame Krasnogorsko mieste, vyko viena didžiausių tarptautinių šunų parodų „Eurasia 2017“, kurioje buvo renkami paklusniausi ir gražiausi šunys iš viso pasaulio. Parodoje dalyvavo 20 tūkst. dalyvių, tarp kurių buvo galima išvysti net 300 šunų veislių.

Kaune įsikūrusio veislyno „Tauro kennel“ atstovų pristatyti garbanotieji ir Maltos bišonai pelnė ne vieną reikšmingą apdovanojimą ir sulaukė daug žinomų kinologų dėmesio. Pirmąją parodos dieną už išpuoselėtą išvaizdą ir parodytą paklusnumą CAC, CACIB, Rusijos kinologų federacijos čempiono titulu buvo apdovanotas 3 metų garbanotasis bišonas Tauro Baristone. Tauro Milano pelnė J CAC J BOB, BOB BIG ir 3-iąją vietą. Tauro Fėja pelnė J CAC. Maltos bišonas Art of Life Tauro Thender pelnė CAC, CACIB, BOB ir Rusijos kinologų federacijos čempiono titulą. Tauro Prabanga pirmąkart pasirodė jaunimo grupėje, tačiau būsimą apdovanojimų kolekciją jau papildė J CAC ir J BOB.


Antroji parodos diena buvo ne ką mažiau įspūdinga ir įtraukianti. Šią dieną pasirodę garbanotieji bišonai taip pat neliko nepastebėti. Tauro Fėja tapo naująja Rusijos jaunimo čempione, pelnė J CAC, J BOB, o Tauro Baristone pelnė naujojo Rusijos čempiono titulą ir dalyvavo atviroje CAC grupėje. Tauro Milano pelnė J CAC, J BOS. Maltos bišonas Art of Life Tauro Thender tapo naujuoju Rusijos čempionu ir pelnė CAC, R. CACIB, o Tauro prabanga - R J CAC.

Paskutinę parodos dieną išpuoselėti kilmingi keturkojai taip pat neliko nepastebėti. Tauro Milano pelnė J CAC, J BOB, o Maltos bišonė Tauro Prabanga tapo 1osios vietos CAC jaunimo klasėje nugalėtoja, pelnė BOS 1/8 ir naujojo Rusijos jaunimo čempiono titulą. Tos pačios veislės atstovas Art of Life Tauro Thender pelnė R. CACIB. Planuojama, jog „Tauro kennel“ veislyno atstovai su dar daugiau išpuoselėtų ir išskirtinių savo šuniukų parodoje dalyvaus ir kitąmet.

________________________________________________

Trumpa parodos apžvalga:

Garbanotieji bišonai:

Tauro Baristone - 2 CAC; CACIB; Rusijos kinologų federacijos čempionas; Eurasia čempionas; Naujasis Rusijos čempionas

Tauro Milano - 3 J CAC; 2 J BOB ir BOB. , J BOS. BIG - 3 vieta.

Tauro Fėja - 2 J CAC; J BOB. Naujasis Rusijos jaunimo čempionas

________________________________________________

Trumpa parodos apžvalga:

Maltos bišonai:

Art of Life Tauro Thender – 2 CAC, R. CACIB, CACIB, BOB. Rusijos kinologų federacijos čempionas; Eurasia čempionas; Naujasis Rusijos čempionas.

Tauro Prabanga – pirmasis kartas jaunimo grupėje - J CAC -– oji 1 vieta; ir J BOB; R J CAC; , BOS 1/8, Naujasis Rusijos jaunimo čempionas

Komentarai

Mūsų mėgstamiausias šunų maistas - Nature's protection