Tarp gražiausių pasaulyje šunų – ir Lietuvos atstovai


Kovo 9 - 12 dienomis Birmingame (Didžioji Britanija) esančiame „The NEC“ centre vyko didžiausia pasaulinė šunų paroda „Crufts“. Šiemet dėl titulų varžėsi 22 tūkst. šunų, o juos vertino 27 teisėjai iš viso pasaulio.

Parodoje buvo galima išvysti daugiau kaip 209 šunų veisles. Įveikę milžinišką konkurenciją Lietuvos atstovai iš „Tauro Kennel“ veislyno ne tik sužavėjo teisėjus savo augintiniais, bet ir pelnė prizines vietas.

Pirmąjį kartą šioje parodoje dalyvavęs „Tauro kennel“ veislynas pristatė Maltos bišonus ir garbanotuosius bišonus. Anot vieno didžiausio Baltijos šalyse veislyno savininkės Janitos Januškauskaitės-Plungės, labiausiai džiugina galimybė pasiekimais reprezentuoti šalį bei palyginti savo pasiruošimą su geriausiais kitų šalių atstovais, įvertinti savo pasiekimus pasauliniame lygmenyje.

Parodoje puikiai įvertintas buvo garbanotasis bišonas Tauro Milano, kuris laimėjo 1-ąją vietą jaunimo klasėje ir tapo antras geriausias šuo parodoje (Reserve Best Dog).

Maltos bišonas Tauro Froid tapo jaunimo klasės čempionu; Tauro Aurora atiteko antroji vieta jaunimo klasėje, Tauro Penelope pelnė trečiąją vietą atviroje klasėje.


Komentarai

Mūsų mėgstamiausias šunų maistas - Nature's protection